субота, 14 червня 2014 р.

Львів джазує. Alfa Jazz Fest 12-15 червня 2014. День другий  Львів ось вже 4-й рік поспіль стає столицею джазу.
  Сьогодні, у другий день фестивалю мені вдалось потрапити на пл.Ринок. 


 

До слова, на фестивалі є 3-и сцени:
  • Сцена ім.Едді Рознера (Парк культури ім. Богдана Хмельницького ) (у партері вхід по квитках, але можна собі розміститись у парку та спостерігати на великих діодних екранах безкоштовно )
  • Сцена на площі Ринок (вхід вільний)
  • Сцена на площі біля Палацу Потоцьких (вхід вільний).
   Отож, на сцені саме грала група Djabe із Угорщини, коли я був там. Львів наповнився звуками чудового джазу, який здавалося проникав усюди і здавалось, що повітря можна пити. Для тих, хто хотів випити, але щось міцніше створили Jazz Bar :)
  Музиканти виконували композиції дуже майстерно і їх хотілося слухати, і слухати, і слухати...


 
  Окремо заслуговує відмітити соло на бас-гітарі -- це було щось   Запросили на сцену декількох глядачів, щоб виконати із ними імпровізацію, яку вони назвали "Слава Україні". 

  Це все дійство дивились і слухали від малого до великого, і не тіки на зручних кріслах чи стоячи, а й сидячи на бруківці ;)


  На фестивалі також є волонтери, які Вам завжди допоможуть і підкажуть про все, що стосується фестивалю. Вони мають спеціальні футболки і виглядають ось так:


  На кінець виступу виконавці зіграли ще декілька чудових мелодій
  А от вже коли музиканти завершили свій виступ, то на сцену ведуча привела дівчинку, яка захотіла вручити квіти виконавцям. Один із них просто не стримав емоцій.


  Потім щедро родавали автографи та фотографувались із охочими  Після них мав бути виступ групи DACH (Україна - Австрія), але мав іще деякі плани, то ж мусів покинути фест, як би мені цього  не хотілось. Але нічого... ще є 2-а дні, то ж ще встигну :)
  І Вас запрошую відвідати Alfa Jazz Fest, якщо маєте таку можливість.

От і нарешті все...
Якщо Ви себе знайшли на фотографіях 
і бажаєте отримати оригінал фото, то пишіть на e-mail: photography.roman.t@gmail.comНемає коментарів: