субота, 17 січня 2015 р.

Різдвяно-новорічні декори
  Христос Народився!
  Сьогодні бажаю із Вами поділитись різноманітними  декорами, які я бачив і сфотографував у період Різдвяних свят. Отож далі дивимось...
    Найперший із кого почалась моя колекція фото декорів був сніговичок (на фото заголовка), якого я побачив у своєї хресної... А також мені на очі потрапив іще один оригінальний персонаж -- лось :)


  Наступними у колекції є декори на ялинках. От що можна створити власними руками -- достатньо мішковини, вати, стрічечок, голки з ниткою, а також клею..  і фантазії. ;) Так гарно можна це все поєднати і отримати симпатичне та оригінальне сердечко на ялинку.


  А іще один вид декору можна виготовити теж вручну і використати зовсім видавалось би дивні речі, а саме тканину, дратву і "сушку" (сухофрукти: яблука, груші... ) із якої робиться узвар на Святвечір :) І вийде ось такий от неповторний бантик


   Іще одну оригінально прикрашену ялинку Вам покажу із в'язаними прикрасами. Виглядає просто неймовірно і цікавоІ кулька теж незвична і навіть не знаю яким чином це зробили, але виглядає просто класно :)


Ось і все на сьогодні. Маю надію, що Вам було цікаво ;)

З повагою, Ваш Роман.
  ----------------------------------------------------------------------------

Немає коментарів: