вівторок, 21 квітня 2015 р.

Рододендрони, магнолії або весна повним ходом ;)  Привіт всім! З Вами фотограф Роман ;)
  Сьогодні поділюсь світлинами, які мені вдалось зробити у Ботанічному саду 19 квітня 2015 року. Там якраз був День відкритих дверей. Якщо Вам не вдалось туди потрапити, то пропоную за допомогою моїх фото та невеличкої розповіді побувати там віртуально. Отож,  умощуйтесь зручніше і розпочнемо...
  Розпочалось все із входу в Ботанічний сад, де була розміщена ось така табличка, де зазначались усі дані про День відкритих дверей.  Вхід був безкоштовний, але на вході встановлена скринька для добровільних внесків на розвиток колекції рослин.


Спочатку нічого такого аж дуже вражаючого, але це до того часу, поки не дійдеш до рододендронів у яких зараз триває буйне цвітіння. А ось і ці красені ;)
  
На фото Рододендрон даурський
До слова -- рододендронів було дуже багато ;)

Рододендрон Гентський "Gloria Mundi" -- як із казки :)Потім настала черга подивитись на магнолії. У ботанічному саду представлені декілька видів:

 Магнолія зірчаста (фото різних дерев)
Магнолія СуланжаМагнолія Суланжа на жаль ще не розпустилася, але також гарна ;)
   Потрапив у моє поле зору також й інший вид магнолії, та на жаль не знаю як його величати :) То ж просто помилуйтесь іще одним видом цих прекрасних і по справжньому королівських квітів.

Власне на останньому дереві магнолії побачив дещо цікаве ;)  Подумав собі -- невже є магнолії на яких ростуть смартфони?! 
  А як виявилось -- це винахідлива дівчина таким чином вирішила зробити колективне фото, поставивши таймер автоспуску на телефоні.
  Перший кадр вочевидь не вдався, тому дівчина зробила іще дубль :)   Люди винахідливі -- що не кажіть. Для цього потрібно мати хороше логічне мислення та кмітливість. Горджуся такими людьми, як вміють собі дати раду у різних ситуаціях.

Іще вдалось пофотографувати різні сорти тюльпанів,
 а також красиві квіти, які занесені до Червоної книги.. 
 Але про них я Вам розповім у наступній статті вже дуже скоро ;) Дочекайтесь :)

Всім гарного весняного настрою!
З повагою, Ваш фотограф Роман.
 ------------------------------------------------------------------

Бажаєте зберегти весну на якісних та неповторних світлинах  -- пишіть:

2 коментарі:

Arnelika сказав...

Класні фото) а у нас не роблять день відкритих дверей у Ботанічному, хоча, як кажуть, якщо рано прокинутись, то теж можна потрапити туди безкоштовно =)

Роман Т сказав...

Arnelika, у Ботанічний, він взагалі не доступний у інші дні для широкого загалу. Лише на Дні відкритих дверей відкривають для відвідувачів