четвер, 28 травня 2015 р.

ДРАЙВові САМОЦВІТИки :) Частина 1


  Привіт!
  Фотограф Роман тут. Що? Де? Як? Про це дізнаєтесь детальніше у статті....
  Розповідаю про фотозйомку виступу танцювального колективу "Драйв" на Всеукраїнському вокально-хореографічному фестивалі  "Самоцвітики". Дуже дякую за запрошення! Отримав масу позитивних емоцій.
  Була похмура погода, але це не зіпсувало нікому настрій.  Все дійство відбувалось на "літній" сцені у Парку культури ім. Б.Хмельницького. Коли прийшов, то дітки саме гуртувались біля керівника колективу -- Юлії Висоцької.
  Мами допомагали своїм чадам -- малювали губки, поправляли волосся та сукні.А ще була і чиясь бабуся


  А дітки трохи бігали із однолітками ;) Вдалось поробити деякі файні фото.А потім розпочалась репетиція. Вона відбувалась не на сцені, а у парку -- поблизу стадіону "Юність", то ж вибачте за фон :) Ось так вона проходила.Весело та артистично.

 
Справжні циганочки


Ось цей кадр мені особливо сподобався.


Матуся задоволенаКерівник Юлія дає настанови молодшим вихованцям. Опісля настав час репетиції старшої групи, яка саме прийшла і готувалась. Без допомоги матусь не обійшлось і тут  :)Сама репетиція проходила теж весело -- ось так ;)
 
 І трохи серйозності


Щоб знову було весело :)
 

 

І задоволені матусі спостерігали за дійством :)
Репетиція відбулась, але деяким дівчатам потрібно було порозтягуватись, щоб гарно на сцені зробити шпагатІще трішки діти побігали із однолітками, бо це ж діти... Вони люблять бігати, скакати -- їм ж треба кудись діти енергію :)

  А час виступу невпинно наближався...  Про те, як же відбувалися виступи чарівних діточок на сцені фестивалю -- у наступному дописі. Дочекайтесь!

P.S. Фото насправді набагато більше, ніж є у цій статті.. Сюди розмістив тільки деякі, бо і так вже стаття перевантажена світлинами :) На диску учасники отримають всі фото, які були.


Бажаю всього хорошого!
З повагою, Ваш фотограф Роман.
------------------------------------------------------
Потрібен фотограф -- пишіть мені:

4 коментарі:

wwildlion сказав...

Позитивно, і напевно, було дуже цікаво.
Хотілося б побачити більше фото ;)
Яксраві емоції надихають на хороший настрій!

wwildlion сказав...
Автор видалив цей коментар.
Arnelika сказав...

Гарно =)

Роман Т сказав...

Дякую ;) Буде більше фото у 2-й частині, вже фото виступу