вівторок, 27 жовтня 2015 р.

Перший магнітик "Сент-Міклош" вручено! :)


  Привіт дорогі друзі! Фотограф Роман Тупись вже туткай ;)
  У суботу 24 жовтня 2015 року відбулась одна чудова зустріч. Яка? Читаємо далі детальніше...
  Отож, як Ви вже здогадались із назви, мова піде про вручення магніта учаснику конкурсу. Ця зустріч не була спеціально запланована. Вона була спонтанною. День перед цим мені передзвонив п. Андрій Челноков -- головний переможець (він виграв іще й фотосесію),  і сказав, що буде у Львові на 1 день. Мене це дуже потішило, і ми домовились про зустріч. Ще б пак, не кожен день приїжджають гості із Конотопа. :)
  Андрій приїхав не сам, а із сином Іваном. Вони були у горах, а так як погода зіпсувалась, то вирішили відвідати різноманітні цікаві місця, серед них був і Львів.
   Зустрілись ми у центрі, на площі Ринок.

Прогулялись вуличкою Вірменською.


До Оперного театру, де попили смачної львівської кави у підземеллях театру ;) І сфотографувались вже на вулиці.


Привітались із Меркурієм на одному із будинків по вул. Січових Стрільців. :)


Андрій любить фотографувати, то ж і у нашому місті не відмовив собі у задоволенні :) Мені вдалось підловити його за цим заняттям.


Мене помітили... :)


І трохи задуманий Андрій ;)


Посиділи на "лавках-шоколадках" :)


  Та й пішли далі у парк Костюшка (Парк ім. Івана Франка), де і відбулося урочисте вручення магніта... і не тільки....  Не міг так просто відпустити дорогих гостей із міста Лева без смачного львівського шоколаду. А шоколад не простий, а "золотий" (жартую :) ), із гарною гравюрою старовинного міста на обгортці ;)

Трохи фото на лавочці у парку ;)І потім вже на алеї -- мені це фото сподобалось найбільше 


 А ще поекспериментували із ширококутним об'єктивом -- вийшли от такі цікаві і веселі фото :)Пройшлись до площі Св. Юра, де знаходиться пам'ятник Андрею Шептицькому. До речі, Ваш автор перший раз побував на цій площі після реконструкції.


  Нас іще чекала культурна програма ;) Відвідали концерт "Пори Року" Антоніо Вівальді у Львівському будинку органної та камерної музики  із найбільшим органом України.


 Концерт моїм гостям дуже сподобався і ми попрямували на Львівський вокзал, щоб встигнути на поїзд. На нього ми встигли, бо мали трохи часу в запасі. 


 Постояли поговорили, і от нарешті прибув поїзд... До зустрічі!!
  І у Андрія бажання повернутись ще раз до нашого чудового міста Лева, але вже на декілька днів, щоб у спокійній обстановці поблукати вуличками, пофотографувати і насолодитись атмосферою. Буду дуже радий бачити Андрія ще раз (і не раз) у нашому місті.

До зустрічі!!


Ось і розповіді кінець, а хто читав, той великий молодець ;)
Бажаю Вам цікавих подорожей ;)

А ще, запрошую переможців, які виграли магнітики -- давайте зустрінемось ;) 

З повагою, Ваш фотограф Роман Тупись.
-----------------------------------------
Пишіть мені:

Немає коментарів: