понеділок, 7 грудня 2015 р.

Звуки музики у Опера Пасаж


  Привіт! Фотограф Роман Тупись тут.
  Сьогодні розповідатиму про неймовірно заряджаючий концерт гурту Rockoko та чарівної арфістки Іванки Митроган у Леополіс Холі в рамках "10 Ніч у Львові". Концерт відбувався у суботу 5 грудня 2015 року ;) Детальніше далі...

   Найперше хочу подякувати Іванці Митроган за запрошення. Було надзвичайно -- зарядився надзвичайною енергією. А тепер до концерту ;)
  Прийшов як завжди завчасно, щоб оцінити обстановку та вибрати хороші місця ;) Дякую організаторам, що дозволили зайти скоріше.
  Нарешті зал наповнився і музиканти виконали першу композицію: Red Hot Chilly Peppers - "Californication". У інструментальному виконанні це звучало дуже й дуже круто.
   Наступною прозвучала мелодія Hallelujah із мультфільму "Шрек", яку гурт Rockoko виконав разом із талановитою арфісткою Іванкою Митроган. Іванка грала на електронній арфі, яка до речі  є першою та єдиною в Україні ;)Глядачам дуже сподобалось виконання


Також музиканти потішили нас відомими рок-баладами. Всі зараз не пригадаю, бо їх було дуже багато. Був також кавер на пісню групи Aerosmith — I don`t Want to Miss a Thing (саундтрек до фільму "Армагедон") :)

Грали настільки емоційно та віртуозно, що віолончелісти декілька раз надривали струни смичків :)


А ще, була варіація на тему Карпат і запальної "Коломийки"

Жаль, що фото не може передати музику, але маю надію Ви хоча б трохи відчуєте цю неймовірну атмосферу.
На десерт ми послухали "Червону руту" у виконанні гурту разом із Іванкою Митроган на електронній арфі.


Коли прозвучали останні акорди, то весь зал став і аплодував стоячи!І фото із прихильниками на згадку ;)А також із друзями, які прийшли на концерт. Ось таким був суботній вечір у Опера Пасаж.
Дякую!


Всім бажаю лише позитивних, яскравих емоцій!
Свята близько :)

ВСІ ФОТО можна ЗАВАНТАЖИТИ ТУТ (посилання діє до 21 грудня 2015. Як будуть проблеми із завантаженням, то пишіть)

З повагою, Ваш фотограф Роман Тупись
----------------------------------------
Цікавить фотозйомка -- пишіть мені:

Немає коментарів: