пʼятниця, 14 липня 2017 р.

Веселі друзі :) Настя та Влад. Знайомство ;)  Привіт всім!
  Фотограф Роман Тупись тут ;) Із новим дописом, якого вже зачекались веселі друзі -- Настя та Влад ;) Саму фотозйомку Ви побачите вже у наступній статті, а тепер про знайомство ;) Це дуже важлива деталь. Детальніше далі...
  Отож, продовжимо ;)
  Знайомились ми за декілька днів до фотосету. Із Владом ми знайомі ще із осені -- мали гарну Позитивну сімейну фотозйомку ;), а от із його подругою Настею -- ні. То ж ми і зустрілись одного гарного літнього вечора, коли вже сонечко не таке сильне і можна поробити цікаві кадри ;) Попередня зустріч має значення, бо ті кого знімаєш звикають до тебе, ти до них, бачиш як краще фотографувати, а також в цьому процесі народжуються цікаві ідеї.

Ось ми так покатались на гойдалці.


Несподівано побачив неймовірно гарне світло, яке не хотілось пропускати. Це вечірнє сонце світило у вікна будинку і віддзеркалювало у ліс. 
Спочатку зробили цей кадр.


А потім вирішили трішки поміняти позиції ;)


І ще так цікаво ;)


Одразу побачив, що із Настею та Владом легко працювати, все розуміли із півслова, а також веселі, позитивні та життєрадісні :)

Настільки якісного природного світла давно не зустрічав. Портрети неначе зняті із дорогим студійним портативним світлом на виїзді. А тут все справді натурально -- жодних відбивачів, спалахів і т.д.

Портрет для Насті.


І для Влада.


А трішки далі в лісі побачив ще цікавіше, але інше освітлення.
І ми зробили от такі чудові кадри, наче десь у казковому лісі ;)Не повірите, але в цей час тут були сотні людей поруч, бігали діти, а на світлинах виглядає ніби Настя і Влад самі :) От таке ;)

Дякую Насті, Владу за знайомство, а їх яскравий фотосет Ви побачите вже сьогодні ввечері ;)
Дочекайтесь ;)

З повагою, Ваш фотограф Роман Тупись.
----------------------------------------
  Хочете "живі" та "душевні" фото?
Дзвоніть і не пошкодуєте:
0509787625
0678663195
----------------------------------------
Цікавить фотозйомка -- пишіть мені:

1 коментар:

Natalia Dmytruk сказав...

То був чудовий вечір,чудова погода, чудова прогулянка і фото вийшли дуже чудові :-D Дяяякую Рома!